Diskuze

Datum 14.04.2013

Vložil ludek s.

Titulek Re: pro nopvotného

Odpovědět

cau honzo to mas sice pravdu ale kdyz se kluby nemuzou mezi sebou domluvit tak stim nic nenadelas preji ti mnoho uspechu at ti to vyjde .ludek szeiff

Datum 08.03.2013

Vložil Ivan

Titulek reDotaz

Odpovědět

Dikec Phile.

Datum 28.03.2013

Vložil ...

Titulek Re: reDotaz

Odpovědět

...píše ten co o Rousinovskym fotbale vi uplne hovno!!!Jsi nejdal byl v Račicich když s Vama,Opatovicema hrali trojku...

Datum 08.03.2013

Vložil Ivan

Titulek Dotaz

Odpovědět

Cus, ten pratelak to je pratelak "A"cka, nebo "B"ecka, nebo tam muze prijit kdo chce, nebo jak...?
Dale proti komu se bude hrat a samozrejme cas. Jinak je to info.o h.......

Datum 08.03.2013

Vložil Phil "Lefty" Mickelson

Titulek Re: Dotaz

Odpovědět

čas: 13:30, soupeř: FKD, místo: umělá tráva, sportovní areál Vyškov, Česká republika, Evropa, planeta Země.
hráči Opatovic: musíš se zeptat těch, co jsou nějakým způsobem odpovědní za vedení jednotlivých týmů.

Datum 23.02.2013

Vložil Jan Novotný

Titulek Otevřený dopis

Odpovědět

Vážení členové TJ i ostatní příznivci Opatovického fotbalu,

rozhodl jsem se formou otevřeného dopisu reagovat na vyostřující se situaci kolem mého hostování, protože už mě unavuje neustále to řešit a vysvětlovat různým jednotlivým lidem okolo fotbalu.

Jak si jistě vzpomínáte, přišel jsem do Opatovic zcela dobrovolně a vždy jsem se snažil ulehčovat financím TJ. O čemž mimo jiné svědčí i snaha mého otce a mě o rychlý přestup do TJ, namísto hostování, které by se vám za ty roky co hraju v Opatovicích dost prodražilo. Přestup se nakonec povedl a i snaha snížit cenu přestupu měla úspěch. V současné době si ale víc připadám jako otrok či majetek Opatovického fotbalu než jako jeho hráč. Kdybych si nedělal tenkrát žádné starosti a zůstal hráčem mateřského klubu v Čechách, mohl jsem si hostovat po kraji jak bych chtěl.

Když přišel zájem Rousínova měl jsem radost a chuť na sobě začít pracovat víc než doposud. Snažím se jezdit trénovat do Rousínova 5x týdně, k tomu bývá o víkendu většinou přátelák. Můj všední den už víc jak měsíc vypadá dost monotónně. Práce – trénink – posilovna – spánek. Od pondělí do pátku, pořád dokola. Nestěžuju si, vybral jsem si to, ale počáteční radost brzy vystřídalo rozčarování a to zejména z vyjednávací politiky TJ Sokol Opatovice, která se mi zdá poněkud pofidérní. Vaše neustálé zvyšování ceny půlročního hostování je přinejmenším zavádějící. Vzpomeňte si za kolik jsem k vám přišel na přestup. Vy požadujete stejnou částku za půlroční hostování? Nechápu proč chcete vydělat velké peníze rozvna na mně, když jsem vám ušetřil tolik financí. A mírnější hostovací nároky by vám další do kasy přenesly.

Měl jsem v plánu si zahrát půl roku dobrý fotbal a pak se domluvit co dál. Kdyby byl zájem, tak zkusit možná ještě hrát v Rousínově a pak se nakonec vrátit do Opatovic. Ovšem současné tahanice a nechuť TJ se domluvit na hostování s Rousínovem mě přivádí k různým úvahám. Nejsilnější úvaha, kterou mám neustále před očima a se kterou se pomalu začínám smiřovat je, že bych ukončil aktivní fotbalovou kariéru. I když jsem relativně zdravý a za měsíc v Rousínově mám fyzicky natrénováno tolik jako asi ještě nikdy. Je mi 27, hostování v Rousínově vidím jako poslední šanci si zahrát dobrý fotbal. Ale pokud nemáte zájem dát mi šanci zahrát si fotbal, tak já nemám zájem hrát kopanou u vás. Fotbal pro mě znamenal víc než 20 let hrozně moc a pořád znamená. Přestože mi bude líto tento sport opustit a bude to pro mě těžké, věřím že se s tím dokážu vyrovnat a prázdné místo zaplnit sportem jiným. Několik neuskutečněných hostování a šancí zlepšit se a nasbírat nějaké zkušenosti jsem překousl. Ale zájem Rousínova zahodit nehodlám a jsem pevně rozhodnutý si v tomto případě stát za svým.

Odvoláváte se na nedostatek lidí a vysoké částky, které platíte jiným klubům za hostování. Ve Vyškově každý rok končí několik dorostenců, kteří odcházejí. Kam odcházejí? Navázání kontaktu nejen s vyškovským dorostem by problém s nedostatkem lidí mohl vyřešil. Co se týče ceny hráčů za hostování, tak za vyhnané ceny jste zodpovědní i vy. Pokud neustále přistupujete na vyšší a vyšší ceny. Někde přece musí být strop. Hrajete III. třídu, né ligu a ani B třída či krajský přebor není liga.

Jan Novotný

Datum 27.02.2013

Vložil Výbor TJ Sokol Opatovice o.s.

Titulek Re: Otevřený dopis

Odpovědět

Vážený Jane Novotný, vážení členové TJ i ostatní příznivci fotbalu,

v sobotu 23. 2. 2013 byl na konkrétní členy výboru směřován otevřený dopis podepsaným jménem člena tělovýchovné jednoty a registrovaného hráče Jana Novotného. Tento dopis bohužel obsahoval řadu nepravd, jenž neoprávněně vrhají špatné světlo na jednání výboru tělovýchovné jednoty Sokol Opatovice o.s. a potažmo celou organizaci. Z tohoto důvodu byla na pondělí 25. 2. 2013 svolána mimořádná výborová schůze, jejímž hlavním bodem bylo zaujmout k celé věci jasné stanovisko a formulovat odpověď, samozřejmě opět formou otevřeného dopisu. Z jednání výboru se pro jiné povinnosti omluvil člen výboru Pavel Novotný, naopak se mimo nich schůze zúčastnil František Horák, trenér B mužstva TJ Sokol Opatovice.

Úvodem je nutné říci, že situaci vnímáme jako vyhrocenou až díky tomuto otevřenému dopisu. A i přesto, že bychom Tě samozřejmě raději viděli nastupovat v našem dresu, nikdy jsme ani Tobě Honzo, ani nikomu jinému, nebránili zkusit štěstí jinde. A také uděláme vše proto, aby Ti to vyšlo, a nevíme, proč si myslíš opak. Pouze je nutné, aby sis Ty jako hráč vyjasnil s hostujícím klubem, zdali opravdu mají zájem na tom aby jsi v jejich dresu nastupoval. Pokud ano, zbývá pak dohodnout se na podmínkách hostování mezi funkcionáři obou klubů. Podmínky hostování mezi které patří i finanční vyrovnání jsou věcí klubů a ne hráčů. To je běžná realita, která se děje všude, nejen na našem okrese.

Pro úplnost dodáváme, že z Rousínova se do dnešního dne nikdo oficiálně s projevením zájmu či konkrétní nabídkou neozval a to ani přes Tebou avizovanou návštěvu na výborové schůzi konané 8. 2. 2013. Proběhl pouze telefonický hovor mezi panem Krahulcem a panem Josefem Trávníčkem, členem výboru a trenérem A mužstva Opatovic. Pan Trávníček jednal z pověření výboru a stanovisko z návrhem podmínek ze strany Tělovýchovné jednoty Sokol Opatovice panu Krahulcovi sdělil. O tomto návrhu s námi již dále nikdo nejednal, zájem neprojevil.

To za jakých podmínek jsi k nám přišel je s více než pětiletým odstupem zbytečné rozebírat. Dnes jsi hráčem Opatovic a jako hráč Opatovic jsi i díky svým pracovním povinnostem byl na dvouročním hostování za částku zcela symbolickou. Proto si myslíme, že nejsi žádným otrokem našeho oddílu a postupujeme úplně stejně jako u každého jiného hráče a člena TJ.

Na vyřízení formalit pro hostování je stále ještě dost času, stejně jako na ukvapené názory. S názory je třeba počkat na to, jak celá věc dopadne a ne se rozcházet kvůli prvnímu nedorozumění.

Za pochopení děkuje a na další spolupráci se těší

výbor TJ Sokol Opatovice o.s.

Datum 07.11.2012

Vložil Radim

Titulek video

Odpovědět

objeví se tu někde odkaz na to video z Bohdalic ?

Datum 19.12.2012

Vložil Katuschka

Titulek Re: video

Odpovědět

nic nebude :P

Datum 17.01.2013

Vložil Radim

Titulek Re: Re: video

Odpovědět

ty ho mas ?