Fanclub

Po té, co došlo před sezónou 2006/2007 (tedy rok po postupu do III. A třídy) k příchodu nových posil do týmu, začal boj o přední příčky tabulky. Což se samozřejmě neobešlo bez zajímavých výsledků a vysoké divácké navštěvnosti zápasů. Ve zmiňované sezóně jsme se potom ve statistikách návštěvnosti vedených OFS Vyškov umístili na prvním místě a od té doby se návštěvnost našich fotbalových utkání, ať již A nebo B mužstva řadí mezi nejvyšší ve svojí třídě.

Významnou událostí bylo zformování fanclubu, jehož členové, tedy nyní již zejména členky :), nevynechají jediný fotbalový zápas, který doprovázejí povzbudivými pokřiky a bubnováním. I fanclub samozřejmě během let prošel svým vývojem, některé ze svého zapálení členky trošku odrostly, jiné zase dorostly, ale hlavní fanynky zůstávají stále :) Za jejich neutichající podporu jim proto děkujeme a dále proto už jen obrazem:

2006:

2008 - 2010